Z pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą i wizerunkiem firm.

Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół młodych, doświadczonych profesjonalistów. Stale rozwijamy się, aby dzięki naszej wiedzy i kompetencji oferować Klientom usługi najwyższej jakości. Cechuje nas duża elastyczność przy realizacji projektów, zarówno w kwestiach technicznych, wizualizacyjnych jak i finansowych.

Pomożemy Ci wykreować pozytywny wizerunek Twojej firmy poprzez szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług.

Oferujemy kompleksową obsługę – od profesjonalnej obsługi, do końcowego, gotowego produktu z którego będziesz zadowolony. Rozwijająca się się również w dystrybucj sprzętu sportowego i wyposażenia obiektów sportowych, od lokalnych szkół, przez kluby sportowe, aż po krajowe obiekty sportowe.

Określ swoje potrzeby – my dostosujemy do nich zakres naszych działań by nasza współpraca była maksymalnie efektywna.

Zawsze dążymy do tego, by uzyskać wysoki stopień satysfakcji naszych klientów.

Jeśli chcesz rozwinąć marketing, ale nie wiesz, które gadżety reklamowe będą odpowiednie, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązania, dzięki którym wypromujesz swój biznes.

Aby osiągnąć ten cel dostarczamy produkty tylko najwyższej jakości, zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, przyjętym budżetem i w umówionym terminie.

Rozmaite gadżety reklamowe, jak i rzetelna realizacja projektów związanych z wykonywaniem nadruków na odzieży to tylko niektóre elementy działalności firmy Avocado. Zadzwoń do nas i dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.