Formularz zgłoszeniowy – HURT / B2B

  Rabaty
  Przygotowaliśmy dla wszystkich którzy z nami współpracują, możliwość zdobycia dodatkowych korzyści w formie dodatkowego rabatu. Nie ważne, czy wybrałeś tradycyjną formę współpracy jako hurtownik czy jako klient indywidualny. Ważne, że jesteś z nami i my to doceniamy. Dlatego, dajemy Tobie kilka możliwości zdobycia dodatkowego rabatu. Im więcej kupujesz tym więcej zyskujesz. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia odpowiedniego rabatu dla Ciebie.

  Mając status hurtownika, masz dostęp do cen hurtowych. Wszystkie dodatkowe rabaty jakie możesz uzyskać, liczone są od ceny hurtowej. Po indywidualnym uzgodnieniu współpracy.

  Dodatkowe akcje rabatowe – Będziemy udostępniali specjalne kody rabatowe, dodatkowo obniżamy ceny produktów na określony czas lub do wyczerpania zapasów. Warto z takich akcji skorzystać, jest to zawsze dodatkowa możliwość uzyskania dodatkowego rabatu. Nie możesz tego przegapić!

  Darmowa dostawa – Wszystkie zamówienia o wartości 883 netto zł netto (1000 zł brutto) wysyłamy kurierem GRATIS. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz tą opcję. Tylko na terenie Polski.

  Sumowanie rabatów – U nas rabaty łączą się w duże korzyści!